Možnosti dopravy

Kuriérska služba


Cena a dĺžka dodania
Objednávku ti doručí kuriérska spoločnosť. Vopred ťa kontaktujú e-mailom aj SMS, aby si sa mohol dohodnúť s kuriérom na čase, ktorý ti vyhovuje najviac. Od dokončenia a expedovania objednávky je doba dodania 1 až 2 pracovné dni. Cena za dodanie kuriérom je 3,90€.

Ako si viem skontrolovať stav svojej objednávky?
Pomocou trasovacieho čísla, ktoré obdržíš na e-mail, môžeš sledovať svoju zásielku tu.

Ako a kde za tovar zaplatím?
Za tovar môžeš zaplatiť na našej stránke vopred bankovým prevodom alebo kartou, ďalším spôsobom je platba na dobierku priamo kuriérovi. Pokiaľ si vyberieš možnosť platby na dobierku, maj prosím pri prevzatí tovaru pripravenú hotovosť prípadne sa uisti či kuriér príjma platbu kartou.

Výdajné miesta - Packeta


Cena a dĺžka dodania
Tovar si môžeš vyzdvihnúť na jednom z vyše 1300+ výdajných miest Packety na Slovensku. Od dokončenia a expedovania objednávky je doba dodania 1 až 2 pracovné dni. Cena za dodanie cez Zásielkovňu je 2,40€. Ak tvoja objednávka presiahne hodnotu 60€ automaticky získavaš poštovné Packetou ZDARMA.

Ako si viem skontrolovať stav svojej objednávky?
Pomocou trasovacieho čísla, ktoré obdržíš na e-mail, môžeš sledovať svoju zásielku tu.

Ako a kde za tovar zaplatím?
Za tovar môžeš zaplatiť na našej stránke vopred bankovým prevodom alebo kartou, ďalším spôsobom je platba na dobierku priamo v Zásielkovni. Pokiaľ si vyberieš možnosť platby na dobierku v Zásielkovni, maj prosím pri prevzatí tovaru pripravenú hotovosť, prípadne sa uisti, či výdajné miesto príjma platbu kartou.

Poistenie balíka
Prinášame ti službu poistenia na balík. V prípade komplikácií pri doručovaní tvojho balíka nič neriešíš. Ak ti balík príde poškodený, stačí nám zaslať fotodokumentáciu a my ti pošleme nový tovar úplne zadarmo. Nemusíš tak riešiť žiadne zbytočné reklamačné konania s dopravcami a všetko vyriešime za teba. Poškodený tovar si od teba vyzdvihneme na naše náklady. V prípade straty balíku, nečakáš na vyriešenie reklamácie v 30 dňovej zákonnej lehote, ale nový balík ti zasielame ihneď. S poistením máš preto istotu, že sa k tebe dostane správny tovar za každých okolností. Cena za poistenie balíka je 0,99€

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať tu.